Strona Główna · Forum Lipiec 21 2018 19:41:53
Odcinek:
Image and video hosting by TinyPic
S02E18 "Selfless, Brave and True"
Data premiery: 24 marca
W Polsce: 25 marca

position: absolute; right: 20px; top: 10px position: absolute; right: 20px; top: 10px
Masz info?
Image and video hosting by TinyPic
position: absolute; right: 20px; top: 10px position: absolute; right: 20px; top: 10px
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ostatnio online
Thomasjext19 weeks
PolundraStatt22 weeks
Joshsoope23 weeks
Dougbox23 weeks
Corpoj8532 weeks
Andrewaxoxy35 weeks
MerlinAtoks43 weeks
RichardLab48 weeks
ScottPlaip56 weeks
hannahlb1868 weeks
Oglądaj online:
Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic
Na Forum
Najnowsze Tematy
mymzdgn
Нар...
Meals, Vitamins, and...
Within your body Die...
Simple and easy Exer...
Najciekawsze Tematy
Julian Morris [21]
Dr. Whale [6]
Into the Deep [3]
Nowy bohater [3]
We are Both [3]
Family site
Image and video hosting by TinyPic
Poznaj Neala Caffreya
Partnerzy:
Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic
CarrieDiaries.pl - Polskie Centrum Fanów

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Pomagamy:
PustaMiska - akcja charytatywna
Sezon 1
1x01 Pilot

Emma Swan wie jak o siebie zadbać. Ale gdy pojawia się Henry, 10-letni chłopiec, który okazuje się jej porzuconym przed laty synem, wszystko się zmienia. Dziecko twierdzi, że pochodzi ona z alternatywnego świata i jest zaginioną córką Śnieżki i Księcia z Bajki. Nie wierząc w ani jedno słowo chłopca odwozi go do małego miasteczka Storybrooke w Maine. Martwiąc się o Młodego postanawia zostać na kilka dni i po krótkim czasie zaczyna zauważać, że Storybrooke to coś więcej niż zwykłe miasteczko.1x02 The Thing You Love Most

Regina robi wszystko aby pozbyć się Emmy z miasta i życia Henry'ego. W międzyczasie wychodzą mrożące krew w żyłach okoliczności rzucenia przez Złą Królową klątwy na mieszkańców Świata Baśni.


1x03 Snow Falls

Za namową Henry'ego Emma przekonuje Mary Margaret do odwiedzenia w szpitalu Johna Doe i przeczytania mu historii z książki syna. Mary Margaret jest oszołomiona po tej wizycie. Tymczasem w baśniowym świecie Książę spotyka po raz pierwszy Śnieżkę, w dość nietypowych okolicznościach.

1x04 The Price Of Gold

Emma próbuje pomóc ciężarnej kobiecie zerwać umowę z panem Goldem. Tymczasem w Świecie Baśni Kopciuszek zawiera podobną umowę z Rumplestiltskinem.


1x05 That Still Small Voice

Gdy szeryf Graham nominuje Emmę swoim zastępcą ziemia zaczyna się trząść i olbrzymi lej w tajemniczy sposób pojawia się na skraju miasta. Ciekawość Henry'ego stawia go w niebezpieczeństwie kiedy postanawia zbadać dziwny lej i sprawdzić, czy łączy Storybrooke z magicznym światem. Tymczasem, w Świecie Baśni Jimini Cricket chce odejść rodzinnego biznesu i zostać tym, kim zawsze marzył zostać.
1x06 The Shepherd

David/John Doe musi wybrać: czy zostać z żoną Katherine czy odejść do Mary Margaret, w której jest zakochany. Emma przyłapuje Grahama na kłamstwie. W Świecie Baśni Książę z bajki ma doświadczyć czegoś, co na zawsze zmieni jego przeznaczenie.

1x07 The Heart Is A Lonely Hunter

Jeden z mieszkańców Storybrooke zaczyna przypominać sobie swoją baśniową przeszłość. Mieszkańcy będą zmuszeni pożegnać jednego z nich. W Świecie Baśni Zła Królowa wynajmuje płatnego mordercę aby pozbył się Śnieżki.


1x08 Desperate Souls

Regina i pan Gold uprawiają brudną politykę i stają po przeciwnych stronach barykady, gdy Emma i Sydney Glass ubiegają się o urzędnicze stanowisko. Tymczasem w Świecie Baśni Rumplestiltskin chcąc ratować syna próbuje wytropić pewne źródło magii.

1x09 True North

Czując więź z dwójką bezdomnych dzieci Emma postanawia pomóc im odszukać ich ojca, aby nie trafiły do rodziny zastępczej.W tym samym czasie w Świecie Baśni Zła Królowa zmusza Hansela i Gretel do kradzieży pewnego przedmiotu innej wiedźmie.


1x10 7.15AM

Mary Margaret i David próbują uporać się ze swoimi uczuciami. Emma i Regina stają się podejrzliwe wobec nowo przybyłego do Storybrooke przystojnego nieznajomego. Tymczasem w Świecie Baśni Śnieżka zostaje zmuszona do złamania serca ukochanemu, aby mężczyzna mógł poślubić córkę króla Midasa - Abigail.

1x11 Fruit Of The Poisonous Tree

Przygnębiony Sydney prosi Emmę o pomoc w zdobyciu dowodów na to, jak skorumpowana jest Regina. Mary Margaret i David kontynuują swoje potajemne spotkania. Tymczasem w Świecie Magii król Leopold, który jest już mężem Złej Królowej, znajduje magiczną lampę i uwalnia dżina.

1x12 Skin Deep

Po tym jak dom pana Golda zostaje obrabowany Emma postanawia śledzić mężczyznę, ponieważ uważa, że Gold chce samodzielnie wytropić przestępcę i wziąć sprawiedliwość w swoje ręce. Mary Margaret, Ruby i Ashley spędzają babskie Walentynki. Tymczasem w Świecie Baśni Belle poświęca swoją wolność, aby ratować miasto przed wojnami Ogrów
1x13 What Happened to Frederick

David decyduje się powiedzieć Kathryn o swoim romansie z Mary Margaret, chce zakończyć to małżeństwo bez miłości. Tymczasem w Świecie Baśni uciekający pan młody poszukuje Śnieżki. Zgadza się, gdy Abigail prosi go o wykonanie niebezpiecznej misji.

1x14 Dreamy

Mary Margaret pomaga miejscowemu rozrabiace - Leroy'owi w sprzedaży świec podczas festiwalu na Dniu Górnika. Tymczasem w Świecie Baśni jeden z siedmiu krasnoludków zakochuje się we wróżce.


1x15 Red Handed

Ruby próbuje wyzwolić się spod twardej ręki Babci. Tymczasem w Świecie Baśni Kapturek przeżywa ciężkie chwile, co jest związane z tragiczną tajemnicą jej rodziny.


1x16 Heart of Darkness

Mary Margaret wynajmuje pana Golda jako swojego prawnika, gdy zostaje aresztowana pod zarzutem zabicia Kathryn. Tym czasem w Świecie Baśni Książę postanawia odzyskać Śnieżkę, która straciła wspomnienia przez wypicie eliksiru.

1x17 - Hat Trick

Emma trafia do willi tajemniczego Jeffersona, który okazuje się pamiętać kim był wcześniej. Tymczasem w Świecie Baśni Szalony Kapelusznik przez Złą Królowa trafia w łapy Królowej Kier.


1x18 The Stable Boy

Emma stara się znaleźć dowody na niewinność Mary Margaret. W Świecie Baśni poznajemy tragiczną historię Złej Królowej, która zostaje zmuszona przez matkę do małżeństwa z ojcem Śnieżki.


1x19 - The Return

Dowiadujemy się więcej o synu Rumpla- Bae. Co się z nim stało po tym jak ojciec zdobył moc.1x20 The Stranger

August opowiada Emmie swoją historię, która od prawie samego początku ma związek z obydwoma światami. Regina ma swój sposób na rozdzielenie Mary Margaret i Davida. W Świecie Baśni poznajemy historię Geppetto i Pinokia.

1x21 An Apple Red As Blood

Regina wciąż próbuje pozbyć się Emmy. Okazuje się, że jest jeszcze cząstka magii w Storybrooke. Ta próba może przynieść tragiczny skutek dla obydwu bohaterek.


1x22 A Land Without Magic

W Świecie Magii Książę spotyka niespodziewanego sojusznika, który uwalnia go z twierdzy Złej Królowej. Aby odzyskać Śnieżkę musi pokonać Maleficent. W Storybrooke lekarze walczą o życie Henry'ego. Emma zmuszona jest do walki, nie spodziewa się tego jak wiele wspólnego ma z ojcem.

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie